AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Filmowe ferie w kinie Helios w Kaliszu

DATA: 25 stycznia 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Od najbliższego poniedziałku, 30 stycznia kaliskie kino Helios zaprasza wszystkich widzów do spędzenia ferii zimowych w filmowej atmosferze. Przez najbliższe dwa tygodnie każdy znajdzie idealną pozycję dla siebie, tym bardziej, że w repertuarze czekają rozmaite produkcje dla widzów w różnym wieku. 

  Jedna z nowości - film przygodowy „Pimi z krainy tygrysów” - opowiada o tym jak jedna niezwykła przygoda potrafi zmienić nasze życie... Szlachetny chłopiec Balmani pewnej nocy zauważa małego tygryska w niebezpieczeństwie i postanawia go uratować.

   

   

  Film familijny „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona” to kolejna pozytywna propozycja dla młodych widzów. Przed słynną parą detektywów kolejny twardy orzech do zgryzienia. Komuś najwyraźniej zależy na tym, żeby impreza z darmowymi słodyczami nie doszła do skutku. Z Akademii Nauki ginie teleskop, fajerwerki przygotowane na pokaz przedwcześnie błyskają, a ze sklepu z biżuterią ginie żywy skorpion…

   

   

  Podczas zbliżających się ferii Helios rekomenduje też liczne animacje. Pierwsza z nich to „Mumie”. W Egipcie znajduje się liczące sobie 3000 lat miasto mumii. Zgodnie z królewskim rozkazem księżniczka Nefer musi wyjść za Thuta, ale żadne z nich się do tego nie pali. Jednak przed wolą bogów nie ma ucieczki! Kina podbija przebojem także pewien zuchwały złodziejaszek...

   

   

   

  W animacji „Kot w butach: Ostatnie życzenie” odkrywa, że jego lekceważenie zasad bezpieczeństwa są tragiczne w skutkach. Zmarnował już bowiem osiem ze swoich dziewięciu żyć!

   

   

  W bajce „Zadziwiający Kot Maurycy” tytułowy bohater obmyśla natomiast przekręt doskonały i naciąga ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą jest w stanie pokonać tylko dźwięk magicznego fletu. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to kumple Maurycego, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy.

   

   

   

   

  Nie pozwól sobie na nudę i odwiedź kino Helios w Kaliszu podczas zbliżających się ferii! Bilety dostępne są na stronie www.helios.pl oraz w kinowych kasach i w mobilnej aplikacji. 

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.