AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. NutkoSfera. CeZik dzieciom (VIDEO)

DATA: 6 lutego 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Koncert ,,NutkoSfera. CeZik dzieciom" odbędzie się we wtorek, 7 lutego w Kaliszu.

  Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” opublikował kilkadziesiąt filmów.

  Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330.000.000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci. Pięć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci - NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń… i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty!!!

   

  NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. 

  Koncert "Nutkosfera - CeZik Dzieciom" odbędzie się 7 lutego o godz. 18:00 w auli Akademii Kaliskiej przy ul. Nowy Świat 4.

  (jav)


  Bilety na koncert:
  https://www.biletomat.pl/bilety/nutkosfera-cezik-dzieciom-kalisz-12194/

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.