AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

MUZYKA. Koncert Bukartyk i Ajagore

DATA: 23 lutego 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W czwartek, 23 lutego na Scenie Kameralnej kaliskiego teatru wystąpi Piotrek Bukartyk wraz z Ajagore.

  To będzie koncert jakiego jeszcze w Kaliszu nie było. - Na bieżąco aktualizowany, podawany w skocznych rytmach komentarz polityczny, fragmenty ostatniej płyty i tej, której jeszcze nie ma, do tego świeża garść bukartykowych evergreenów w ajagorowej oprawie. Uśmiejecie się do łez! - zapowiadają organizatorzy koncertu.

  Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami - pikantnymi ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku.

  Bukartyk jest na polskiej scenie muzycznej zjawiskiem bezprecedensowym. Wygrał niemal wszystkie przeglądy i festiwale, w których nagradza się autorów tekstów piosenek. W każdy piątek w Radiu Nowy Świat jest gościem Wojciecha Manna w jego porannej audycji - śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony, które niewątpliwie stanowią inspirację dla nowego materiału.

  Koncert odbędzie się w Sali Kameralnej Teatru im. Bogusławskiego w czwartek o godz. 19:00. Organizatorami koncertu są: Kontrabas Cafe Club i Piotr Bukartyk.

  (jav)

  Bilety do nabycia: 
  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/90247/Kalisz/Bukartyk+%7C+Ajagore/

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.