AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KULINARIA. Obiady i śniadania z dostawą od ,,Kuriera Smaku"

DATA: 10 marca 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Fot. strona kuriersmaku.pl

  ,,Kurier Smaku" ruszył z nową stroną internetową! Dzięki niej możemy zamawiać codziennie smaczne i niedrogie obiady domowe oraz śniadania przygotowane przez kucharzy ,,Kuriera".

  Na stronie www.kuriersmaku.pl możemy zamówić z dostawą dania obiadowe oraz śniadania.

  W obiadowym menu dostępne są zupy, m.in. grzybowa, barszcz, kapuśniak, krupnik czy jarzynowa, ale też śródziemnomorska oraz drugie dania. Tutaj dostępne są dania w wersji mięsnej w wielu opcjach m.in. z kotletem devolay, schabowym, mielonym, roladkami, kurczakiem czy szynką wieprzową, podawane z ziemniaczanym puree, koptykami czy z różnymi kaszami oraz surówkami,

  a także te w wersji wegańskiej.

  Oprócz tego możemy zamówić zestawy śniadaniowe, w tym różnego rodzaju sałatki, a także sycące borobuły z różnymi dodatkami. W menu znajdują się też różnego rodzaju pierogi, w tym z kurczakiem po meksykańsku, wieprzowiną, wołowiną, łososiem, krewetkami, grzybami, suszonym pomidorem i fetą, ziemniaczkami, serem i cebulką oraz pierogi na słodko ze śmietaną. - Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kaliszan i dowozimy teraz nasze specjały - mówi Bartosz Borowski, szef kuchni ,,Kuriera Smaku". - Codziennie polecamy świeże sałatki, borobuły, pierogi oraz wybrane menu obiadowe na każdy dzień, począwszy od poniedziałku aż do niedzieli.

  (jav)

  * zamówienia przyjmowane są w godz. 9-16.

  na stronie: www.kuriersmaku.pl lub za pomocą APLIKACJI MOBILNEJ

  telefonicznie: 604 972 715

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.