AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Metallica z nową płytą z Heliosie

DATA: 22 marca 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Dołącz do globalnej rodziny Metallica w czwartek, 13 kwietnia o godz. 19:00 na ogólnoświatowym przedpremierowym odsłuchu najnowszej płyty zespołu!

  Bądź jedną z pierwszych osób, które usłyszą nowy album zespołu - 72 SEASONS, dzień przed jego oficjalną premierą. Doświadcz muzyki na dużym ekranie z potężnym dźwiękiem przestrzennym podczas tego specjalnego wydarzenia, wyłącznie w kinie Helios w Kaliszu, tylko przez jedną noc.


  72 SEASONS to długo oczekiwany 12 album studyjny Metallica. Pierwszy singiel „Lux Æterna” – ukazał się 28 listopada 2022 r. i wywołał duże zainteresowanie środowiska muzycznego na całym Świecie.

   


  72 Seasons – Global Premiere będzie zawierać również ekskluzywne wywiady z zespołem Metallica. Muzycy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat pochodzenia i historii stojących za piosenkami oraz towarzyszącymi im teledyskami do każdego utworu na albumie. To niepowtarzalna okazja dla fanów by na jedną noc w pełni doświadczyć 72 SEASONS.


  Tego wieczoru mamy dla Was kilka niespodzianek, których nie możecie przegapić! Z niecierpliwością czekamy na powitanie Was w tę historyczną noc w kinach HELIOS.

  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.