AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Horror „Puchatek: Krew i miód” na ekranach kina Helios

DATA: 31 marca 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Ukochani bohaterowie dzieciństwa niejednego z dorosłych dziś widzów: Puchatek i Prosiaczek zostają porzuceni przez Krzysia i zmieniają się w żądne krwi bestie. W horrorze „Puchatek: Krew i miód” rozpętują piekło w Stumilowym Lesie… Ta nowość absolutnie nie jest bajką dla grzecznych dzieci. To prawdziwa jatka Puchatka!

  Piękne czasy przyjaźni i wspólnych, pozytywnych przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, aby rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na swoim dawnym przyjacielu. Tymczasem kompletnie niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną... Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

   

   

  Produkcja zadebiutuje na ekranach kina Helios już w najbliższy piątek, 31 marca. Za reżyserię horroru odpowiada Rhys Frake-Waterfield, współautor scenariusza. W rolach głównych występują między innymi: Natasha Tosini, Amber Doig-Thorne, Craig David Dowsett.

   

  Na widzów czeka bezkompromisowy slasher, który sprawi, że po żadnej bajce nie zasną już spokojnym snem… Bilety na premierowe seanse filmu „Puchatek: Krew i miód” są dostępne na stronie: www.helios.pl/pkim, w kasach kina Helios oraz w aplikacji mobilnej. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie sieci „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc oraz korzystne ceny biletów. 

   

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.