AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Komedia pozytywnie romantyczna „Skołowani” od jutra w kaliskim kinie Helios

DATA: 13 kwietnia 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Już w najbliższy piątek na ekranach kina Helios w Kaliszu zadebiutuje film „Skołowani” - polska wersja historii, która podbiła serca widzów najpierw we Francji, a później w kolejnych krajach na całym świecie. To pełna uroku opowieść o spotkaniu Maksa, wiecznego „Piotrusia Pana” i przebojowej Julii. 

  Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za osobę z niepełnosprawnością, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku.

   

   

  Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę? Na widzów czeka pozytywna opowieść o miłości, która odmieni największego kłamcę.

   

  W rolach głównych wystąpił znakomity duet: Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. W filmie występują również: Gabriela Muskała, Marcin Perchuć, Bartłomiej Kotschedoff, Jerzy Bończak, Maria Pakulnis, Mikołaj Grabowski i Krzysztof Materna.

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.