AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

RAJD. Z przedszkolakiem na rowerze

DATA: 26 maja 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Organizatorzy zapraszają na rajd ,,Z przedszkolakiem na rowerze". Fot. Klub Cyklista.

  Klub Turystyki Rowerowej "Cyklista" w Kaliszu i Niepubliczne Przedszkole "Pluszowy Miś" zapraszają na dziewiątą edycję rajdu "Z przedszkolakiem na rowerze". Celem najmłodszych i tych nieco starszych cyklistów będzie Szałe.

  Zbiórka, pod budynkiem teatru, zaplanowana została na godz. 9.00 w sobotę, 3 czerwca. Przez park miejski grupa wyruszy do miejscowości Szałe. - Jak sama nazwa wskazuje, jest to rajd skierowany przede wszystkim do dzieci, albowiem zarówno trasa rajdu, jak i prędkość jazdy, dostosowane będą do możliwości najmłodszych - zachęcają organizatorzy. - W rajdzie mile widziani będą jednak wszyscy zainteresowani rowerzyści, nie ma również znaczenia do jakiego, i czy w ogóle do jakiegokolwiek, przedszkola uczęszcza dziecko. Na mecie dostępna będzie specjalna pieczątka, którą udokumentujemy uczestnictwo w rajdzie. Dlatego szystkie dzieci zachęcamy do zabrania ze sobą dzienniczków wycieczek.

  Szczegóły dotyczące rajdu, w tym informacja o specjalnym konkursie przeznaczonym dla najmłodszych uczestników, będą na bieżąco umieszczane na stronie www.cyklista.kalisz.pl oraz klubowym FB. - Uczestnictwo w wycieczce wymaga akceptacji regulaminu - podkreślają organizatorzy. - Wcześniejsze zapisy nie są wymagane, jednak zgłoszenie udziału znacząco ułatwi prace związane z organizacją rajdu.

  Wszelkie pytania prosimy kierować pod adresy: bartek@cyklista.kalisz.pl oraz spychalska87@wp.pl. Informacji zasięgnąć można także bezpośrednio w przedszkolu Pluszowy Miś.

  Udział w dziewiątej edycji "Z przedszkolakiem na rowerze" jest bezpłatny.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.