AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KINO. Helios zaprasza na letni koncert André Rieu

DATA: 10 sierpnia 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  „Miłość mieszka pośród nas” to najnowsze widowisko muzyczne mistrza walca przygotowane specjalnie na okres letni. Premiera będzie miała miejsce już 18 sierpnia we wszystkich kinach Helios.

  Letnie koncerty w Maastricht są nieodłączną częścią koncertowego grafiku André Rieu. To właśnie stąd pochodzi holenderski Maestro i co rok miasto odwiedza 100 tysięcy miłośników muzyki, aby móc zobaczyć na żywo jego show. Koncert nosi tytuł „Miłość mieszka pośród nas”, który nawiązuje do ponadczasowego przeboju „Love Is All Around”. Piosenkę zna każdy fan kina, gdyż dzięki filmowi „Cztery wesela i pogrzeb” i wykonaniu grupy Wet Wet Wet, utwór stał się klasykiem muzyki filmowej.

  Tytuł widowiska jest także bliski podejściu André Rieu do muzyki. - Miłość jest muzyką naszych serc. Nie zna granic - mówi skrzypek. - To najwspanialsza forma ekspresji emocji i najpiękniejsza melodia, jaką możemy zagrać w życiu. Mam też nadzieję, że tegoroczny koncert z Maastricht przyniesie Wam wiele radości i czułości podczas oglądania go w kinie.

  Koncerty André Rieu to muzyczne spektakle, łączące w sobie klasyczne walce Johanna Straussa i inne gatunki muzyki poważnej oraz standardy muzyki rozrywkowej. Skrzypek jest znany z mieszania stylów muzycznych i dodawania do nich swoich autorskich wariacji. Ponadto na scenie będzie mu towarzyszyć Orkiestra Johanna Straussa, a także chór gospel, soliści i niespodziewani goście.

  Szczegółowe informacje oraz zakup biletów na seanse z muzyką André Rieu w roli głównej dostępne są pod adresem: www.helios.pl/andrelove, w kinach sieci w całej Polsce oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu z wyprzedzeniem można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.