AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SZACHY. Drzwi Otwarte w szkole SzachMistrz i KTS!

DATA: 4 września 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Ewa Barwińska jest zawodniczką kadry narodowej i KTS Kalisz. Fot. KTS Kalisz.

  Szkoła szachowa SzachMistrz i klub KTS Kalisz zapraszają 4 września na Drzwi Otwarte.

  Szachy cieszą się na całym świecie sporą popularnością i nazywane są ,,królewską grą". Poprawiają zdolności intelektualne,  zwiększają IQ, poprawiają umiejętności arytmetyczne, wyostrzają zdolności językowe, kształcą umiejętność krytycznego myślenia, wspomagają rozwój inteligencji emocjonalnej, uczą uczciwego wygrywania i radzenia sobie z porażkami.

  - Zapraszamy 4 września w godz. 16.00-20.00 do naszej siedziby w SP 8 Kalisz (ul. Serbinowska 22a) na DRZWI OTWARTE do klubu szachowego KTS Kalisz oraz Szkoły szachowej SzachMistrz Kalisz - mówi Maciej Sroczyński, prezes i trener KTS Kalisz. - Najwygodniej można zaparkować auto na parkingu wewnętrznym szkoły SP nr 8 Kalisz od ulicy Ostrowskiej (wjazd przy banerze SzachMistrza). Ocenimy umiejętności Twojego dziecka i przypiszemy do odpowiedniej grupy. Uczymy w przedszkolu już 4-latków!

  Klub szachowy KTS Kalisz to najlepszy juniorski klub szachowy w Wielkopolsce. - W 2023 r. uzyskaliśmy awans do polskiej szachowej Ekstraligi Juniorów! - twierdzi Sroczyński. - Szkoła szachowa SzachMistrz to największa szkoła szachowa w Wielkopolsce. Prowadzimy zajęcia szachowe na terenie Kalisza oraz okolic. Szkolimy młodych szachistów w przedszkolach oraz szkołach podstawowych. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy grupy początkujące, średnio-zaawansowane i turniejowe - mistrzowskie. Odkryliśmy wiele talentów, które później zdobywały medale mistrzostw Polski, Europy i świata. Zaawansowanych szachistów zapraszamy do klubu szachowego KTS Kalisz! 

  (jav)


  Zapisów na zajęcia KTS i Szkoły SzachMistrz można dokonać podczas:

  DRZWI OTWARTYCH - 4 września 16.00-20.00

  Przyjmowane są też zapisy ONLINE, mailowo oraz telefonicznie.

  Zapisy:

  https://szachmistrz.pl/nabor/

  mail: maciej@szachmistrz.pl

  nr tel. 793 733 396

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.