AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. „Zakonnica II” – kontynuacja hitu na ekranach kin Helios

DATA: 11 września 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Po długim oczekiwaniu, widzowie kin sieci Helios mogą odliczać dni do premiery kontynuacji jednego z najbardziej wstrząsających filmów ostatnich lat – „Zakonnica II”. Pierwsze pokazy odbędą się już 8 września.

  Tej przerażającej postaci nie trzeba nikomu przedstawiać – tytułowa Zakonnica pojawiała się już w kilku produkcjach mrożących krew 
  w żyłach, a następnie doczekała się także własnego filmu. Twórcy nie zwalniają tempa i proponują nową odsłonę kinowego przeboju. „Zakonnica II” to historia, która wciągnie widzów w ponurą atmosferę i zapewni dreszcz emocji na każdym kroku.

   

   

  Tym razem opowieść przenosi się do Francji, do roku 1956. Widzowie będą świadkami kolejnego morderstwa, bo ofiarą tajemniczej siły padł pewien duchowny. Widząc rozprzestrzeniające się po świecie zło, siostra Irene postanawia zająć się również i tą sprawą. Podejrzewa, że stoi za nią Valak, potworna Zakonnica. Nie spodziewa się jednak tego, jak dramatyczny obrót przybierze kolejne starcie 
  z demonem… 

  Sequel światowego hitu to kolejna nowość z uniwersum „Obecności”. Seria doczekała się miana najlepiej zarabiającej franczyzy z gatunku horror w historii. Pierwsza część „Zakonnicy” to najbardziej kasowa część z cyklu.

  Bilety na premierowe seanse filmu „Zakonnica II” dostępne są na stronie www.helios.pl/zakonnica2, w kasach kin Helios w całej Polsce oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.