AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Trzy autokary z Kalisza na Marsz Miliona Serc

DATA: 16 września 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Na Marsz Miliona serc zapraszają kaliszan posłanka Karolina Pawliczak i lider kaliskiego KOD Michał (fot. karolinapawliczak.pl)

  Trzy autokary pojadą z Kalisza na Marsz Miliona Serc, który się odbędzie 1 października w Warszawie. Są jeszcze wolne miejsca. 

  Na Marsz Miliona Serc zwołuje Polaków lider opozycji demokratycznej Donald Tusk. Wydarzenie odbędzie się 1 października w Warszawie.

  – Dziś w Polsce każdy ma jakiś powód żeby zaprotestować przeciw rządom PiS. Pokażmy im wszystkim, że ludzi dobrej woli jest więcej. Dajmy 1 października nie tylko nadzieję, ale też pełną wiarę w zwycięstwo, w to, że odsuniemy tych złych ludzi od władzy – mówił Donald Tusk.

   

   

  Z Kalisza na Marsz Miliona Serc pojadą trzy autokary. Oprócz posłanki Karoliny Pawliczak autobusy organizują Michał Witkowski z Komitetem Obrony Demokracji oraz senator Koalicji Obywatelskiej Janusz Pęchęrz.

   

  - Jedziemy razem na Marsz Miliona Serc, by wspólnie zaprotestować przeciw rozkradaniu i niszczeniu państwa, przeciw pisowskiej korupcji i bezprawiu, które od ośmiu lat rozlewa się po Polsce - mówi posłanka Karolina Pawliczak. - Zapraszam wszystkich chętnych na wspólny wyjazd autokarem z Kalisza. Zarówno wyjazd jest powrót jest bezpłatny. Zapisy pod adresem biuro@karolinapawliczak.pl.

   

  (red za karolinapawliczak.pl)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.