AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BUDOWNICTWO. Grupa Antczak wyróżniona w rankingu firm rodzinnych „Forbes”

DATA: 2 października 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Już po raz szósty redakcja magazynu „Forbes” opracowała zestawienie najcenniejszych firm rodzinnych w Polsce. Po raz kolejny na liście znalazła się Grupa Antczak

  W zestawieniu najcenniejszych polskich firm rodzinnych Grupa Antczak po raz kolejny reprezentuje region wielkopolski. Początki Grupy sięgają 1981 roku, kiedy w Kaliszu powstała prężnie rozwijająca się rodzinna firma budowlana. Po ponad 40 latach Grupa Antczak jest obecna w całej Polsce, wzmacnia też swoją pozycję na niemieckim rynku mieszkaniowym.
   

  - Obecny czas jest niezwykle trudny dla średniej wielkości firm rodzinnych. Niełatwa sytuacja makroekonomiczna jest sporym wyzwaniem dla takich podmiotów jak Grupa Antczak, chcących realizować ambitną strategię rozwoju na rynku nieruchomości. Tym bardziej cieszę się z utrzymania naszej pozycji w rankingu „Forbes”. Dziękuję wszystkim członkom naszego zespołu, którzy każdego dnia angażują się w realizację złożonych projektów inwestycyjnych, wymagających ogromnego doświadczenia i profesjonalizmu - mówi Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

   

  (red)

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.