AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Wielkie otwarcie Anielskiej Stajni

DATA: 7 października 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Nowa miejscówka dla miłośników koni i jeździctwa powstała w Anielinie koło Kalisza. Już w najbliższą sobotę, 14 października wielkie otwarcie nowej stajni. 

   

  Otwarcie Anielskiej stajni zaplanowano na sobotę, 14 października na godzine 16. W programie m. in. darmowe oprowadzanki na koniach i kucykach, loterie z nagrodami,  grill, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. 

  - Serdecznie zapraszamy wszystkich, małych i dużych, doświadczonych jeźdźców i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z końmi - mówi Patrycja Kołodziej z Anielskiej Stajni. - Oprócz dobrej zabawy możecie się spodziewać cudownej atmosfery, profesjonalizmu ze strony instruktorów i bardzo przyjaznych oraz dobrze wyszkolonych koni. 

  Sobotnia impreza będzie też dobrą okazją do poznania stajni, koni i ekipy trenerskiej. Stajnia w Anielinie oferuje naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania. Miłośnicy jeździctwa mogą tu doskonalić swoje umiętności pod okiem profesjonalmych i doświadczonych trenerów, a początkujący  nauczyć się jazdy konnej od zupełnych podstaw.

   

   

  Stajnia w Anielinie organizuje indywidualne i grupowe jazdy rekreacyjne, jazdy na lonży, a także zajęcia na koniach sportowych. W ofercie znajdziemy również trening i dzierżawę koni oraz pensjonat. 

   

  Anielska Stajnia, Anielin 10, 62-817, tel. 537 868 784

  Wydarzenie na FB - Hubertus i Otwarcie Anielskiej Stajni

  Stajnię w Anielinie - na mapie znajdziecie TUTAJ 

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.