AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Do Puław podtrzymać dobrą passę

DATA: 17 listopada 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Z Azotami Puławy zmierzą się piłkarze ręczni Energi MKS. Fot. Energa MKS Kalisz.

  Z Azotami Puławy zmierzą się w sobotę piłkarze ręczni Energi MKS Kalisz.

  Kaliszanie jadą do Puław naładowani pozytywną energią po wygranym przed własną publicznością meczu z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Szczypiorniści z najstarszego miasta w Polsce w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli 7 punktów. Oprócz wygranej 11 listopada zanotowali komplet punktów w starciu z Górnikiem Zabrze (14 października - 32:27) oraz przywieźli jeden punkt z Tarnowa.

  Azoty Puławy jak dotąd w 11 spotkaniach zanotowały 22 punkty (7 zwycięstw i 4 porażki, w tym jedna po karnych). W ostatnim spotkaniu pokonały w Gdańsku tamtejszą Energa Wybrzeże 32:34.

  Do kaliskiego zespołu w sezonie 2023/24 przeniosło się dwóch zawodników reprezentujących do tej pory Azoty - Bartosz Kowalczyk oraz Jan Antolak. Obaj zawodnicy z całą pewnością będą chcieli wypaść jak najlepiej przeciwko swoim niedawnym kolegom z drużyny. - Pochodzę z Puław i znam każdy zakamarek tamtejszej hali, co może być moim atutem, ale też minusem ponieważ ja znam chłopaków bardzo dobrze, ale oni mnie również. Teraz gram w Kaliszu i w tym meczu na pewno dam z siebie 100 procent. Interesuje mnie tylko zwycięstwo. Azoty Puławy zawsze dobrze stoją w obronie, są bardzo silni i zgrani. W ataku też im niczego nie brakuje, ponieważ na każdej pozycji grają solidni zawodnicy. Jest to bardzo dobry zespół, ale my nie czujemy się gorsi - mówi Jan Antolak.

  Mecz w Puławach zaplanowano na sobotę, 18 listopada na godz. 18.00. Transmisja na platformie Emocje.tv.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.