AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Lider zespołu Hey i BAiKA w CKiS

DATA: 15 stycznia 2024 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  CKiS zaprasza na koncert zespołu BAiKA. Koncert odbędzie się w piątek, 19 stycznia o godz. 19:00.

  Duet powstał w 2015 r. na bazie doświadczeń gitarzysty i producenta Piotra Banacha, założyciela i lidera zespołów Hey i Indios Bravos, oraz świeżości i żywiołowości wokalistki Katarzyny „Kafi” Figaj. W 2016 r. ukazała się płyta zawierająca materiał zarejestrowany na żywo podczas audycji „O północy” w Radio Koszalin, plus 3 dodatkowe utwory demo, stąd tytuł „RK+”.

  W lutym 2018 roku duet zaprezentował swój debiutancki studyjny album „Byty zależne”, który został bardzo dobrze przyjęty tak przez słuchaczy, jak i recenzujących go dziennikarzy. Piosenki duetu zaczęły pojawiać się na radiowych listach przebojów, zdobywając czołowe miejsca między innymi w rockowej rozgłośni Antyradio.

  Z równym powodzeniem występowali w małych, kameralnych klubach, jak i na dużych, festiwalowych scenach - m.in. Pol’and’Rock i Jarocin Festiwal. Obecnie pracują nad kolejnym materiałem studyjnym, który pod tytułem „Zdecydowana mniejszość” ukaże się wiosną 2023 roku.

  Koncert odbędzie się w piątek, 19 stycznia o godz. 19:00 w kaliskim CKiS. Bilety: 40 zł - przedsprzedaż do 18 stycznia i w dniu koncertu - 50 zł.

  Bilety można kupić na stronie: kck.systembiletowy.pl/system_portal.php/repertoire.html?id=8279

   

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.