AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KINO.„Aquaman i Zaginione Królestwo" porywająca nowość na ekranach kaliskiego Heliosa

DATA: 22 grudnia 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Fot. materiały promocyjne Helios Kalisz.

  Kino Helios w Kaliszu zaprasza wszystkich fanów uniwersum DC na premierowe seanse filmu w gwiazdorskiej obsadzie - „Aquaman i Zaginione Królestwo". W najnowszej odsłonie tej superprodukcji tytułowy bohater zawiera niełatwy sojusz, aby chronić Atlantydę i cały świat przed zniszczeniem... Film zadebiutował na wielkich ekranach kin 21 grudnia.

  Poprzednio Czarna Manta (Yahya Abdul-Mateen) nie zdołał pokonać Aquamana (Jason Momoa). Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje w sobie starożytną i złowrogą siłę. Żeby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma (Patrick Wilson), swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę Aquamana i cały świat przed nieodwracalnym zniszczeniem.

  Reżyser James Wan i sam Aquaman - Jason Momoa - oraz Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II i Nicole Kidman powracają w sequelu najbardziej kasowego filmu DC wszech czasów. Jeden król poprowadzi wszystkich!

  Bilety na premierowe seanse filmu „Aquaman i Zaginione Królestwo" są dostępne w kasach kina Helios w Kaliszu, a także na stronie www.helios.pl/aquaman oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu z wyprzedzeniem w ramach unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz", można wybrać najlepsze miejsca w sali kinowej, a także - zaoszczędzić.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.