AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Łukasz Zagrobelny na Dzień Kobiet (FOTO)

DATA: 13 marca 2024 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Łukasz Zagrobelny podczas koncertu oczarował wszystkie panie. Fot. Gmina Opatówek.

  Blisko 1.500 pań świętowało Dzień Kobiet w Opatówku podczas koncertu Łukasza Zagrobelnego.

  Przy wejściu do hali w Opatówku, w której odbywał się koncert, wszystkie panie witała Kapela Sami Swoi, przygrywając utwory ze swojego repertuaru, a mężczyźni z Gminy Opatówek wręczali paniom czekolady.

  W pierwszej części koncertu wystąpił utalentowany Szymon Flak, 9-letni uczeń Szkoły Podstawowej w Opatówku, który śpiewa i gra na skrzypach. Podczas tego wyjątkowego wieczoru wykonał piękny utwór Zbigniewa Wodeckiego "Lubię Wracać Tam".

  Następnie na scenie zaprezentował się Marcel Tułacz, finalista programu The Voice Kids, mieszkaniec opatowieckiej gminy. Marcel wspólnie z trębaczem Maurycym Majewskim i tancerkami z Sieraszewski Dance Studio oczarowali wszystkie panie.

  Potem przyszedł czas na życzenia dla głównych bohaterek wieczoru. Złożyli je wspólnie Burmistrz Gminy Opatówek Sebastian Wardęcki, Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Opatówek Mariusz Małoburski wraz z całą radą, oraz sekretarz Gminy Opatówek Krzysztof Dziedzic.

  Wreszcie przyszedł czas na wyczekiwany koncert wieczoru. Na scenie pojawił się Łukasz Zagrobelny.

  To wokalista obchodzący niedawno 15-lecie solowej działalności artystycznej, od ponad 20 lat związany z Teatrem Roma w Warszawie. Na koncie ma cztery płyty, tysiące godzin spędzonych w trasach koncertowych i znane przeboje, m.in.: „Nieprawda”, „Ja tu zostaję”, „Życie na czekanie”, a także piosenki do filmów: „Nie kłam kochanie” i „Wkręceni 2”. 

  Całe wydarzenie poprowadził Paweł Figiel, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku.

  (jav)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.