AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KINO. Dziesiąte urodziny kina Helios w Kaliszu! Konkurs na najstarszy bilet

DATA: 22 marca 2024 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W sobotę, 23 marca kino Helios w Galerii Amber obchodzić będzie swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji na widzów czeka bogaty repertuar oraz moc (nie tylko filmowych) atrakcji. Ponadto w tym wyjątkowym dniu bilety będą dostępne w urodzinowej cenie, wynoszącej 22,90 złotych!

  Repertuar zaplanowany na 23 marcabędzie wyjątkowo różnorodny.Na rodziny będzie czekał film familijny „Za duży na bajki 2”, w którym trójka nastoletnich przyjaciół przeżywa przygody na wyjeździe w Tatry.Najmłodszym powinna spodobać się kontynuacja przebojowej animacji - „Kung Fu Panda 4”.Tych, którzy uwielbiają śledzić nowinki ze świata Internetu, kino zaprasza na dokument „Budda. Dzieciak ‘98”. Kinomani niezmiennie mogą obejrzeć „Diunę: Część drugą”, przybliżającej dalsze losy Paula Atrydy. W urodzinowym repertuarze znajdą się ponadto: komedia „Miłość bez ostrzeżenia”, musical „Mean Girls”, thriller „Coś w wodzie” oraz mrożące krew w żyłach horrory – „Gdy rodzi się zło” i „Urojenie”.

  Tego dnia świętowanie odbywać się będzie również poza salami kinowymi. O godzinie 15:00 Widzowie będą mieli okazję skosztować pysznego urodzinowego tortu przygotowanego przez Cukiernię PyziPyzi. W godzinach od 11 do 17 będzie można spróbować swojego szczęścia w filmowych quizach zKołem Fortuny, natomiast na najmłodszych będzie czekał kącik z animacjami.

  To jednak nie wszystko, gdyż kino przygotowało konkurs na najstarszy bilet!

  Osoba, która udowodni swoje przywiązanie do kaliskiego Heliosa okazaniem biletu z najodleglejszą datą, może wygrać nagrodę główną - voucher do sklepów Apart o wartości 1000 zł. Drugie miejsce zostanie nagrodzonevoucherem Wyjątkowy Prezent o wartości 500 zł., a miejsce trzecie - karnetem na 3 miesiące do Klubu Fitness Aquapark Kalisz. Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się do03.04.2024, do kina Helios,z biletem i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

  Informacje o urodzinowym repertuarze oraz szczegóły dotyczące zaplanowanych atrakcji dostępne są na stronie www.helios.pl. Dziesiąte urodziny to fantastyczna okazja 

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.