AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ŻUŻEL. Szostak trzeci

DATA: 17 kwietnia 2024 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Sebastian Szostak był trzeci w Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów. Fot. Anna Kłopocka - TŻ Ostrovia.

    Damian Ratajczak wygrał Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Trzeci był wychowanek TŻ Ostrovia Sebastian Szostak.

    Ratajczyk wygrał z kompletem punktów wtorkowy turniej. Drugie miejsce przypadło w udziale Oskarowi Paluchowi, a trzecie po biegu dodatkowym wychowankowi klubu z Ostrowa Sebastianowi Szostakowi.

    (jav)

    Wyniki zawodów

    1. Damian Ratajczak - Unia Leszno SA 15 (3,3,3,3,3)
    2. Oskar Paluch - Stal Gorzów Wielkopolski SA 13 (3,3,3,2,2)
    3. Sebastian Szostak - TŻ Ostrovia SA 11+3 (2,2,1,3,3)
    4. Kevin Małkiewicz - GKM Grudziądz SA 11+2 (2,3,3,0,3)
    5. Kacper Halkiewicz - Włókniarz Częstochowa SA 11+1 (3,2,2,1,3)
    6. Szymon Ludwiczak - Włókniarz Częstochowa SA 10 (2,2,3,1,2)
    7. Jakub Krawczyk - WTS Sparta Wrocław 9 (2,3,2,1,1)
    8. Krzysztof Lewandowski - KS Toruń SA 8 (3,0,1,2,2)
    9. Bartosz Bańbor - Speedway Lublin SA 8 (1,2,1,3,1)
    10. Antoni Mencel - Unia Leszno SA 6 (1,1,1,3,0)
    11. Szymon Bańdur - Wilki Krosno SA 4 (w,0,2,0,2)
    12. Hubert Jabłoński - Unia Leszno SA 4 (0,1,0,2,1)
    13. Kajetan Kupiec - Włókniarz Częstochowa SA 3 (0,w,2,w,1)
    14. Gracjan Szostak - TZ Ostrovia SA - (2)
    15. Wiktor Rafalski - H69 Speedway SA Rzeszów 2 (1,1,0,0,0)
    16. Piotr Świercz - Wilki Krosno SA 1 (0,0,0,1,0)
    17. Franciszek Majewski - ŻKS Polonia Bydgoszcz SA 1 (1,d,w,-,-)
    18. Tobiasz Potasznik TŻ Ostrovia SA - (0)

    Bieg po biegu
    1. (65,66) Halkiewicz, Szostak, Majewski, Jabłoński
    2. (66,26) Ratajczak, Ludwiczak, Mencel, Bańdur (w)
    3. (65,84) Lewandowski, Małkiewicz, Bańbor, Świercz
    4. (66,46) Paluch, Krawczyk, Rafalski, Kupiec
    5. (67,35) Małkiewicz, Szostak, Rafalski, Bańdur
    6. (67,30) Ratajczak, Bańbor, Majewski (d), Kupiec (w/2)
    7. (66,56) Paluch, Ludwiczak, Jabłoński, Świercz
    8. (66,93) Krawczyk, Kupiec, Mencel, Lewandowski
    9. (66,34) Ratajczak, Krawczyk, Szostak, Świercz
    10. (66,55) Paluch, Bańdur, Lewandowski, Majewski (w)
    11. (67,10) Małkiewicz, Kupiec, Mencel, Jabłoński
    12.(66,96) Ludwiczak, Halkiewicz, Bańbor, Rafalski
    13. (67,54) Szostak, Lewandowski, Ludwiczak, Kupiec (w)
    14. (68,02) Mencel, G. Szostak, Świercz, Rafalski
    15. (66,77) Bańbor Jabłoński, Krawczyk, Bańdur
    16. (67,31) Ratajczak, Paluch, Halkiewicz, Małkiewicz
    17. (67,12) Szostak, Paluch, Bańbor, Mencel
    18. (66,87) Małkiewicz, Ludwiczak, Krawczyk, Potasznik
    19. (66,55) Ratajczak, Lewandowski, Jabłoński, Rafalski
    20. (67,87) Halkiewicz, Bańdur, Kupiec, Świercz

    Bieg dodatkowy o 3 miejsce: (67.64) Szostak, Małkiewicz, Halkiewicz

    Fot. Anna Kłopocka - TŻ Ostrovia.

    Komentarze

    Najczęściej odwiedzane

    The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
    For a better experience, please consider using this application with a supported browser.