AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

NA MOTOCYKLU. Akrobacje pod sufitem hali. Mikołaj Tempka w Night of the Jumps (FOTO, VIDEO)

DATA: 23 kwietnia 2024 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Akrobacje Mikołaja Tempki pod halą w Monachium. Fot. organizatorzy zawodów - Night of the Jumps.

  Kaliszanin Mikołaj Tempka wziął udział w legendarnych zawodach motorowych Night of the Jumps

  Mikołaj Tempka specjalizuje się w freestyle motocross, a impreza z cyklu FMX (freestyle motocross) odbyła się w Olympiahalle w Monachium w Niemczech. Hala wypełniona była po brzegi, a wszystkie bilety na tę imprezę szybko zostały wyprzedane.

  Kaliski ,,freestylowiec" wziął udział w tych zawodach obok gwiazd tej dyscypliny sportowej. - Jeszcze kilka lat temu jeździłem oglądać chłopaków na polskich rundach NOTJ, a tym razem stałem obok takich gości jak Luc Ackermann czy Maikel Melero - relacjonuje Mikołaj Tempka. - W moim przejeździe podczas gali w Monachium nie zmieściłem się w czasie, a organizatorzy wyłączyli mi światło na ostatnim skoku. Miałem jednak taką adrenalnię, że nawet to mi nie przeszkodziło i wykonałem ostatni skok (DOUBLE UP) już po ciemku! Finalnie po 6 skokach (bez dwóch zaliczonych) uzyskałem 56 punktów i zakończyłem pierwsze zawody na 7 miejscu w klasyfikacji generalnej. Jako Team: Maikel Melero, Marc Pinyol i ZAPSA wygraliśmy w klasyfikacji generalnej i stanęliśmy na najwyższym stopniu podium! 

   

  Teraz kaliski motocyklista przygotowuje się już do kolejnej rundy zawodów FMX, która odbędzie się 1 czerwca w Bremen w Niemczech.

  Fot.: Night of the Jumps

  Video.: Mikołaj Tempka Team FMX

  (jav)  

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.