AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Fajfer w MKS-ie

DATA: 14 maja 2024 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Młodzieżowy reprezentant Polski zagra w Energa MKS-ie Kalisz!

  19-letni Jacek Fajfer, młodzieżowy reprezentant Polski od sezonu 2024/25 będzie reprezentował barwy Energa MKS-u Kalisz.

  Jacek Fajfer urodził się 16 lutego 2005 roku. Przygodę ze sportem zaczynał… od jazdy na żużlu. Ten sport uprawiał do 13 roku życia. W 8 klasie szkoły podstawowej zdecydował się na wybór piłki ręcznej. Rozgrywający w kategorii młodzika przez dwa lata reprezentował Idmar Jedynka Mosina. Następnie udał się do liceum SMS ZPRP w Kielcach i tam spędził ostatnie 4 lata występując kolejno w 2. lidze, 1. lidze oraz w kończącym się sezonie w Lidze Centralnej, gdzie w 27 spotkaniach rzucił 100 bramek. Fajfer był powoływany do juniorskiej i młodzieżowej reprezentacji Polski. Od sezonu 2024/25 będzie reprezentował barwy Energa MKS-u Kalisz.

  - Bardzo się cieszę, że przechodzę do klubu z Kalisza i będę mógł występować w ORLEN Superlidze. Sprawdzanie swoich umiejętności przeciwko najlepszym zespołom w Polsce i doskonałym zawodnikom daje kopa do dalszej pracy. Chciałbym w najbliższych sezonach podnosić swoje umiejętności, z meczu na mecz stawać się coraz lepszym zawodnikiemi razem z drużyną zająć jak najwyższe miejsce w tabeli - mówi nowy rozgrywający Energa MKS-u Kalisz, Jacek Fajfer. -Bardzo liczę na współpracę z trenerem Rafałem Kuptelem, to świetny szkoleniowiec i mam nadzieję, że pod jego okiem mój rozwój pójdzie w dobrym kierunku, a od starszych i bardziej doświadczonych kolegów wiele się nauczę.

  Sprowadzenie nowego rozgrywającego było możliwe dzięki wsparciu sponsora tytularnego naszego klubu - Energa Grupa ORLEN.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.