AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Trbović zawodniczką Energa Szczypiorno!

DATA: 9 lipca 2024 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Od sezonu 2024/2025 do Energa Szczypiorno Kalisz dołączy serbska obrotowa Tatjana Trbović. W ostatnim sezonie reprezentowała barwy Piotrcovii Piotrków Trybunalski.

   

  32-letnia serbska obrotowa w swojej karierze reprezentowała takie zespoły jak HC Vardar,  Eszterhazy SC NB1, Kecskemeti NKSE-KNKSE NB1/B, Zork Jagodina, EKS Start Elblag, czy CSM Corona Brasov. Ostatnie trzy sezony spędziła w Piotrcovii Piotrków Trybunalski. W sezonie 2023/24 ORLEN Superligi Kobiet w 28 spotkaniach rzuciła 43 bramki. Od sezonu 2024/25 będzie reprezentowała barwy Energa Szczypiorno Kalisz.

  - Uważam, że zmiany są potrzebne w karierze każdego sportowca, dlatego jestem podekscytowana tym, że dołączę do drużyny z Kalisza.  Myślę, że będzie to dla mnie wyzwanie, ponieważ będziemy musiały w przyszłym sezonie stworzyć na nowo cały zespół, który będzie mieszanką doświadczenia z młodością, ale jestem dobrej myśli. Chciałabym dołożyć dużą cegiełkę do gry zespołu w przyszłym sezonie i pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników – mówi obrotowa Energa Szczypiorno Kalisz Tatjana Trbović.

  Sprowadzenie nowej obrotowej do Energa Szczypiorno Kalisz było możliwe dzięki wsparciu sponsora tytularnego Energa Grupa ORLEN.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.