W strefie spadkowej znaleźli się po 15. kolejce II ligi piłkarze KKS-u Kalisz.

W ostatniej kolejce kaliszanie pojechali na mecz do Warty Poznań, która plasuje się w czołówce tabeli II ligi. Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele emocji. Gola zdobyli jednak kaliszanie. Po rzucie rożnym, w 21. minucie w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Przemysław Zdybowicz, który skierował piłkę do siatki, dając KKS-owi prowadzenie.

W drugiej połowie, w 55. minucie Zdybowicz wykorzystał jedenastkę, podwyższając prowadzenie gości na 2:0. Kolejne minuty należały jednak do Warty. W 65. minucie kontaktowego gola strzałem pod poprzeczkę zdobył wprowadzony w przerwie Karol Dziedzic. Gospodarze poszli za ciosem i w 71. minucie zdobyli drugiego gola po samobójczym strzale Jana Flaka. Kolejny gol dla Warty padł z rzutu karnego w 78. minucie, a wynik 4:2 dla gospodarzy ustalił w przedłużonym czasie gry Filip Waluś.

KKS po tej porażce spadł na 16. miejsce w II lidze, które nie gwarantuje utrzymania w tej klasie rozgrywkowej.

(jav)

Fot. oficjalna strona Warty Poznań.

wKaliszu
Przegląd prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa zasady przetwarzania wszelkich informacji o charakterze danych osobowych, które pozyskane zostały w związku z korzystaniem przez Użytkowników z serwisu internetowego, prowadzonego pod domeną wkaliszu.pl oraz subdomenami w w szczególności co.waklszu.pll (zwanych dalej „Portalem”).

Administratorem danych o Użytkowniku jest Rebell sp. z o.ok z siedzibą w Kaliszu, ul. Chopina 8, NIP 6182145410, 62-800 Kalisz (zwany dalej „Administratorem”).
Administrator przetwarza informacje o Użytkowniku zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Jedynymi danymi osobowymi, które zbiera Portal są dane użytkowników zarejestrowanych: maile użytkowników podawane podczas tworzenia konta użytkownika oraz numery telefonów podawane opcjonalnie podczas tworzenia konta lub konfiguracji powiadomień smsowych o subskrybowanych wydarzeniach oraz preferencje powiadomień o nowych wydarzeniach.
Żadne dane osobowe nie są udostępniane podmiotom trzecim.