KUPTEL: Zrealizowaliśmy cel i jesteśmy w Final Four

utworzone przez | 12 lutego 2026 | Aktualności, Piłka ręczna

Po wygranym pucharowym meczu ze Śląskiem Wrocław szkoleniowiec kaliskiej drużyny Rafał Kuptel tonował nastroje. Choć awans został wywalczony, trener zwracał uwagę na elementy wymagające poprawy przed decydującą fazą rozgrywek.

Najważniejsze, że zrealizowaliśmy cel i jesteśmy w Final Four. Natomiast sposób, w jaki graliśmy we Wrocławiu pozostawia sporo do życzenia. Mam na myśli przede wszystkim skuteczność i liczbę popełnianych błędów. Przy tak wąskim składzie rywala powinno to wyglądać lepiej – podkreślił trener NETLAND MKS.

Turniej finałowy Final Four Pucharu Polski odbędzie się 18-19 kwietnia w Kaliszu. Jak zaznacza trener MKS-u powinno to być dodatkowym atutem, ale jednocześnie zobowiązaniem dla kaliskiej drużyny. – Zagramy u siebie i wierzę, że trybuny się wypełnią. Musimy pokazać się z jak najlepszej strony i przygotować formę zdecydowanie lepszą niż dziś. Wiemy, że w Final Four zagrają zespoły z Kielc i Płocka oraz zwycięzca pary Gdańsk – Kwidzyn. To bardzo wymagający przeciwnicy. Nie będzie łatwo, ale atut własnej hali jest po naszej stronie. Chcemy zagrać najlepszy mecz i powalczyć o coś dużego – kończy szkoleniowiec kaliskiej drużyny.

(jav)

Fot. Krzysztof Całujek – NETLAND MKS Kalisz.

REKLAMA

Reklama

wKaliszu
Przegląd prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa zasady przetwarzania wszelkich informacji o charakterze danych osobowych, które pozyskane zostały w związku z korzystaniem przez Użytkowników z serwisu internetowego, prowadzonego pod domeną wkaliszu.pl oraz subdomenami w w szczególności co.waklszu.pll (zwanych dalej „Portalem”).

Administratorem danych o Użytkowniku jest Rebell sp. z o.ok z siedzibą w Kaliszu, ul. Chopina 8, NIP 6182145410, 62-800 Kalisz (zwany dalej „Administratorem”).
Administrator przetwarza informacje o Użytkowniku zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Jedynymi danymi osobowymi, które zbiera Portal są dane użytkowników zarejestrowanych: maile użytkowników podawane podczas tworzenia konta użytkownika oraz numery telefonów podawane opcjonalnie podczas tworzenia konta lub konfiguracji powiadomień smsowych o subskrybowanych wydarzeniach oraz preferencje powiadomień o nowych wydarzeniach.
Żadne dane osobowe nie są udostępniane podmiotom trzecim.