AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Minimaraton Strażników Galaktyki w Heliosie

DATA: 4 maja 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W piątek, 5 maja kino Helios zaprasza na Minimaraton Strażników Galaktyki. Po przypomnieniu sobie pierwszej części odbędzie się premierowy pokaz „Strażników Galaktyki 2”. Mamy bilety!

  W „Strażnikach Galaktyki” poznajemy grupę bohaterów, Petera Quilla, szopa Rocketa, drzewokształtnego Groota, Gamorę i Draxa. Ich przygody zaczęły się od tego, że Quill ukradł pewien tajemniczy artefakt złemu Ronanowi. Gdy Peter uświadamia sobie moc artefaktu, okazuje się, że w rękach przypadkowej paczki outsiderów zależy los całej galaktyki. W drugiej części marvelowskiej serii bohaterowie będą starali się rozwikłać zagadkę związaną z pochodzeniem Petera.

   

  Obie części „Strażników Galaktyki” to dobry humor, akcja trzymająca w napięciu oraz gwiazdorska obsada. Na ekranie zobaczymy m.in. Chrisa Pratta i Zoę Saldanę, a usłyszymy głos Vina Diesela jako Groota i Bradley’a Coopera jako Rocketa. Na uwagę zasługują również efekty specjalne, które zachwycają swoją różnorodnością i dopracowaniem szczegółów.

   


   

   

   

   

   

   

   

   

   

  W czasie maratonu będzie można skorzystać z kuponu uprawniającego do dolewki ulubionego napoju – Pepsi, Mirindy, 7up czy Ice Tea. Bilety w cenie 33 zł za normalny i 29 zł za ulgowy można kupić na stronie internetowej albo w kasach kina.

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie na piątkowy maraton. Aby je zdobyć napiszcie w komentarzach pod artykułem, który z super-bohaterów jest do was najbardziej podobny... :)

   

  Magdalena Wolska - GRATULACJE! Bilety do odebrania w kasie kina przed seansem. Baw sie dobrze! 

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.