AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

FILM. „Spider-man” powraca w Heliosie

DATA: 14 lipca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Kino Helios zaprasza od dziś na długo wyczekiwanego reboota filmów o superbohaterze Spider-manie: „Spider-man: Homecoming”.

  Po przygodzie z Avengersami i walce na lotnisku Peter Parker (Tom Holland) wraca do domu, gdzie czeka na niego ciotka May (Marisa Tomei). Peter próbuje normalnie żyć i zapomnieć o swoich nadprzyrodzonych umiejętnościach. Chodzi do liceum, spędza czas z przyjaciółmi ze szkoły. Mimo wszystko nie tak łatwo jest przestać być superbohaterem, dlatego po lekcjach Peter przebiera się w czerwono-niebieski strój i pomaga mieszkańcom Nowego Jorku w walce ze złem. Jednak pewnego dnia okazuje się, że musi zmierzyć się z groźniejszym przeciwnikiem – Vulturem (Michael Keaton). W odzyskaniu tego, co najważniejsze pomaga mu Tony Stark (Robert Downey Jr.), pełniący rolę mentora młodego Parkera.

  Na uwagę szczególnie zasługują filmowe efekty specjalne, swoisty humor i efektowna muzyka. Za reżyserię „Spider-mana” odpowiedzialny jest Jon Watts, twórca teledysków i reżyser takich filmów jak „Cop Car” i „Klaun”. W obsadzie znaleźli się również Jon Favreau jako Happy Hogan i Gwyneth Paltrow jako Pepper. Licealnych znajomych Petera zagrają Zendaya, Donald Glover czy Tony Revolori. W roli cameo pojawi się twórca komiksów o Spider-manie – Stan Lee.

   

  Serdecznie zapraszamy do kina Helios na premierowe pokazy „Spider-mana: Homecoming”. Bilety można kupić lub zarezerwować na stronie kina: http://www.helios.pl/

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.