AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Zabierz rodzinę i zjedz śniadanie w plenerze

DATA: 26 lipca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W niedzielę, 6 sierpnia maisto organizuje pierwszy "Park Śniadaniowy" - event, który wybrano w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.

  Pierwszy wspólny posiłek w ramach projektu "Park śniadaniowy" kaliszanie będą mogli zjeść w niedzielę, 6 sierpnia, na placu przy ulicy Serbinowskiej 23, w godzinach 9.00 - 13.00. Na miejscu pojawią się m.in. stoiska gastronomiczne z bogatą ofertą.

  Na smakoszy czekać będą dania na ciepło i zimno, mięsne i wegetariańskie, które będzie można spożyć na miejscu i zabrać na wynos - mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. - Oczywiście zachęcamy także do przynoszenia własnych śniadań, które będzie można zjeść w miłej, piknikowej atmosferze. Na uczestników wspólnego posiłku czekać będą nakryte stoły z ławami do siedzenia. Chętni mogą zabrać ze sobą koce i własne siedziska.

  Park śniadaniowy to nie tylko krzepienie ciała. Na dzieci czekać będą animacje i konkursy. Nie zabraknie atrakcji dla seniorów i warsztatów tematycznych.  

  Kolejne parki śniadaniowe odbędą się 13 sierpnia (osiedle Widok), 20 sierpnia (osiedle Śródmieście I) oraz 27 sierpnia (osiedle Kaliniec).

  Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017. Każda z imprez to koszt 20 tys. zł.

  (um)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.