AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Masza i Niedźwiedź w Galerii Amber

DATA: 2 października 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  7 października najmłodsi goście galerii Amber będą mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w nadzwyczajnym spotkaniu z ulubionymi bohaterami rosyjskiego serialu animowanego „Masza i Niedźwiedź”

  - Podczas wydarzenia dzieci będą mogły skorzystać z wielu ciekawych atrakcji – zaprasza Joanna Dolny Manager ds. Marketingu CHR Amber.
  Serial emitowany jest w Rosji od 2009 r. a w Polsce od 2014 r. Szybko podbił serca widzów – na Facebooku jego oficjalny profil lubi obecnie ponad 4,5 mln osób, a kanał w serwisie YouTube subskrybuje ponad milion użytkowników. Na całym świecie przygody bohaterów bajki śledzą dzieci z niemal 100 krajów na świecie.

  Masza jest niesforną ale i roześmianą dziewczynką, która razem ze swoim przyjacielem Niedźwiedziem każdego dnia przeżywa wiele niezapomnianych przygód. Energiczna bohaterka ma wiele pomysłów na zabawę, przez które często pakuje się w tarapaty. W takich chwilach zawsze może liczyć na swojego przyjaciela, który wyciąga ją z wielu opresji.

  Najmłodsi mieszkańcy Kalisza będą mieli wyjątkową okazję do poznania dwójki wspaniałych bohaterów oraz zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia. W ciągu każdej godziny bohaterowie będą aż przez 40 minut do dyspozycji wszystkich gości eventu, pozostałe 20 minut przeznaczą na zasłużony odpoczynek.

  Nasza najdroższa koleżanka Masza zaprosi wszystkie dzieci do jej wspaniałego ogrodu, w którym nauczy w jaki sposób należy sadzić rośliny oraz łapać ostatnie motyle tego lata. Poczęstuje też wyśmienitą herbatką z samowaru. Jej przyjaciel tygrys chętnie zaprezentuje swoje cyrkowe umiejętności natomiast Panda zachęci do jazdy na rowerze na niezwykłym torze przeszkód. Dodatkowo dla najmłodszych uczestników przedsięwzięcia przewidziane są emocjonujące konkursy z nagrodami.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.