AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

IMPREZA. Atrakcje na urodzinach Galerii Amber

DATA: 22 marca 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Podczas urodzin nie zabrakło występów Cheerleaders Show. Fot. Kuba Ciesielski.

  Moc niespodzianek i atrakcji czekał na gości podczas 4. urodzin Galerii Amber. Gościem specjalnym imprezy była Agnieszka Kaczorowska.

  Na urodzinach, które galeria obchodziła hucznie w minioną sobotę, pojawili się między innymi: aktorka i mistrzyni tańca Agnieszka Kaczorowska, Blady Kris - najlepszy polski beatboxer na świecie, który nie tylko wydał z siebie niezwykłe dźwięki, ale także poprowadził warsztaty, a także energetyczne Cheerleaders Show. Te ostatnie zaprezentowały pokazy łączące taniec i gimnastykę. 

  Oprócz tego dla gości wystąpiła grupa utalentowanych młodych artystek z Red Heels - Pop &Rock, które umiejętnie łączą muzykę klasyczną z rockiem. Nie zabrało też atrakcji dla dzieci, które mogły zobaczyć Koncert Stwora Głodomora, interaktywny show z lalkami Kony Puppets i piosenkami grupy 4mation. Na dzieci czekały też słodkie warsztaty muffinowe, a odwiedzający podczas 4. urodzin galerię mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w Magic Selfie Mirror oraz skorzystać ze specjalnych urodzinowych zniżek w sklepach i lokalach.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.