AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Urodzinowy Forsal

DATA: 17 kwietnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Na urodzinach ,,Inicjatywy dla Opatówka'' wystąpił zespół Forsal.

  Trzecie urodziny muzycznie świętowała w weekend "Inicjatywa dla Opatówka". Gwiazdą wieczoru był zespół Forsal.

  Na zaproszenie Fundacji do Opatówka przyjechał zespół Forsal z Częstochowy, który ma na swoim koncie debiutancki album "Idę" oraz występy na najważniejszych bluesowych festiwalach w Polsce. Muzycy wystąpili w sali fortepianowej Muzeum Historii Przemysłu grając zarówno autorskie utwory, jak i standardy bluesowe. 

  Zespół Forsal wystąpił w składzie: Jakub Konieczko - wokal, harmonijka ustna, Adrian Lewandowski - gitara, Dariusz Drążkiewicz - organy hammonda; Wojciech Pachuta - gitara basowa; Damian Smoliński - perkusja. 

  Koncert spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności, a podczas jednego z bisów do muzyków Forsala dołączył także Mateusz Walczak - prezes Fundacji "Inicjatywa dla Opatówka", który także poprowadził koncert. 

  Nagłośnienie wydarzenia i jego obsługę akustyczną zapewnił Dariusz Góra - DJ DA-KAR. Wieczorne spotkanie było okazją do podsumowania działań podejmowanych przez Fundację w ciągu minionych trzech lat, a także możliwością do zaproszenia na kolejne wydarzenie Fundacji "Inicjatywa dla Opatówka", którym będą dancingi współorganizowane z Restauracją Zdrojowa. Pierwszy już 11 maja o godz. 19:00.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.