AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Ant- Man i Osa w Kinie Helios

DATA: 3 sierpnia 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Od dziś na ekranach Kina Helios w Kaliszu kolejna część filmu z Ant – Manem w roli głównej: „Ant - Man i Osa”.

  Część pierwszą, czyli opowieść o profesorze Hanku Pymie, który wynalazł zmniejszającą formułę i kostium Ant-Mana, oraz Scotcie Langu, jego nieoczekiwanym następcy, widzowie mogli obejrzeć w 2015 roku.

  Bohater boryka się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów. Ich wynikiem jest m. in. dwuletni areszt domowy, w którym przebywa. Gdy jego wyrok dobiega końca, do zdjęcia elektronicznej bransoletki zostały bowiem 3 dni, spokój burzy mu telefon od profesora i kolejna pilna misja. Scott musi ponownie założyć kostium Ant-Mana i nauczyć się walczyć u boku Osy, aby wspólnie odkryć sekrety z przeszłości. Po tym, jak Scott Lang znalazł się w wymiarze kwantowym i udało mu się wrócić, Profesor Pyme i jego córka Hope planują misję ratunkową, z nadzieją, że gdzieś tam wciąż żyje ich ukochana żona i matka Janet van Dyne ( w tej roli zobaczymy Michelle Pfeiffer).

  Na szczególną uwagę zasługują pomysły twórców filmu związane ze zmianą rozmiaru – nie tylko głównych bohaterów, którzy, jak wiemy, mogą zamienić się w mrówkę lub osę. Ekipa Profesora Pyma dysponuje urządzeniami, przy pomocy których można dowolnie pomniejszać lub powiększać nie tylko ludzi, ale i auta, budynki i plastikowe pudełka z cukierkami, co jest przyczynkiem do spektakularnych scen akcji.

  Film „Ant – Man i Osa” to doskonała wakacyjna komedia, na której dobrze bawić będą się nie tylko znawcy Uniwersum Marvela i fani jego komiksowych superbohaterów; i to niezależnie od wieku. Warto dodać, że film na ekranach Kina Helios możemy zobaczyć także w wersji 3D, również z bardzo dobrym polskim dubbingiem.

  Serdecznie zapraszamy do Heliosa na premierowe pokazy filmu. Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie kina: helios.pl.

  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.