AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PRACA. Najnowsze oferty z Kalisza i regionu

DATA: 14 stycznia 2020 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu.

  Giełda pracy z dnia 14.01.2020


  1. Firma w Kaliszu, tel. 602 719 075, e-mail: egkal@egkal.pl
  zatrudni:

  Elektronika/Elektryka
  Wymagania: Elektronik, elektryk lub osoba w innym zawodzie posiadająca zdolności manualne do lutowania elektroniki.

   

   

  2. Firma w Kaliszu, tel. 62 766 29 13, e-mail: r_zymelka@drosed.com.pl
  zatrudni:

  Pracowników produkcji
  Wymagania: Wykształcenie zawodowe. Zakład Wylęgu Drobiu w Kaliszu zatrudni pracowników do pracy w wylęgarni.

   

   

  3. Firma w Kaliszu, tel. 602 719 075, e-mail: egkal@egkal.pl
  zatrudni:

  Technika mechanika - obróbka skrawaniem
  Wymagania: Mile widziana osoba z wykształceniem technik mechanik obróbki skrawaniem lub zawodowym frezer, tokarz, wymagana umiejętność obsługi tokarki, szlifierki, frezarki.

   

   

  4. Bar w Kaliszu, tel. 729 381 799
  zatrudni:

  Kucharza kuchni orientalnej
  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie kucharz, książeczka sanepidu, umiejętność gotowania potraw orientalnych. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

   

   

  5. Spółka w Kaliszu, tel. 602 482 515
  zatrudni:

  Grafika komputerowego DTP
  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące, bardzo dobra znajomość programów graficznych Photoshop, CorelDRAW, Adobe Indesing. Mile widziane  doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

   

   

  6. Spółka w Kaliszu, tel. 62 765 49 25, e-mail: rekrutacja@paulaingredients.com
  zatrudni:

  Magazyniera
  Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera, uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane prawo jazdy kat. B, operatywność i bardzo dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność i dbałość o powierzone mienie, systematyczność, sumienność, gotowość do pracy w systemie zmianowym. Pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią, stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy, uczestnictwo w innowacyjnych projektach, ubezpieczenie grupowe.

   

   

  7. Firma w Kaliszu,  tel. 576 521 903
   zatrudni:

  Kierowcę kat. B - montera
  Wymagania:. Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe na budowie.

   

   

  8. Spółka w Kaliszu, tel. 62 765 06 20, email: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com
  zatrudni:

  Młodszego operatora procesów produkcyjnych
  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Pracodawca oferuje: stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport. Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link:
  https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=28523&company=nestleHRprdBX&username=

   

   

  9. Firma w Kaliszu, tel.501 527 158
   zatrudni:

  Hydraulika
  Wymagania: Doświadczenie zawodowe w zawodzie hydraulik. Chęci do pracy.
  10. Firma w Kaliszu, e-mail: et80@wp.pl, tel. 660 781 355
  zatrudni:

  Pracownika recepcji
  Wymagania:   Obsługa komputera, komunikatywność, komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie w pracy z klientem i pracach biurowych, mile widziany status ucznia lub studenta. Oferujemy: pracę od pon. do pt. tj. 20 godzin tygodniowo - elastyczny grafik, wynagrodzenie: stawka godzinowa, formę współpracy umowa o świadczenie usług/umowa zlecenie.

   

   

  11.Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kalisz, e – mail: mops.doa@mops-kalisz.pl
  zatrudni:

  Sprzątaczkę – ½ etatu
  Wymagania: Wykształcenie podstawowe, umiejętność wykonywania zadań na stanowisku. Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe. Korzystanie z pełni praw publicznych i posiadanie nieposzlakowanej opinii. Osoby zainteresowane ww. ofertą proszone są o wysłanie  aplikacji (CV wraz z podaniem) na adres e-mail ww.

   

   

  12. Spółka w Tarnowskich Górach, tel. 607 715 550, e-mail: Tomasz.hadrych@intralogic.pl
  zatrudni:

  Programistów PLC – Automatyków
  Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne w zawodzie technik automatyk / robotyka  lub technik elektronik. Podstawowe doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu sterowników PLC ( mile widziane Siemens S7, znajomość języka angielskiego w stopniu B2. Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV. Samodzielność i zaangażowanie w realizację projektów. Możliwość przyuczenia do pracy na ww. stanowisku. Praca w delegacji zagranicą.

   

   

  13. Spółka w Kaliszu, tel. 62 765 49 25, e-mail: rekrutacja@paulaingredients.com
  zatrudni:

  Automatyka / Elektryka
  Wymagania: Wykształcenie kierunkowe, techniczne (elektryk, elektronik, automatyk, mechatronik), mile widziane doświadczenie w instalacji i rozruchu nowych linii produkcyjnych, uprawnienia SEP E do 1kV i powyżej 1kV (mile widziane uprawnienia G2/G3), umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz znajomości rysunku technicznego, bardzo dobra znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej, dyspozycyjność oraz otwartość na wyzwania techniczne oraz chęci rozwoju w zakresie mechaniki, elektryki, gotowość do pracy w systemie zmianowym. Pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość zdobycia wiedzy w zakresie profesjonalnego prowadzenia projektów międzynarodowych, stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią, uczestnictwo w innowacyjnych projektach, atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. karta MultiSport, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

   

   

  14.Firma w Kaliszu, tel. 505428618, e-mail: profes1004@gmail.com
  zatrudni:

  Kuriera - kierowcę
  Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, zaświadczenie (oświadczenie) o niekaralności.

   

   

  15. PKS w Kaliszu, ul. Wrocławska 30-38
  zatrudni:

  Kierowców autobusu
  Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. D z kodem 95, umiejętność panowania nad stresem, kultura osobista, chęci do pracy.

   

   

  16. Spółka w Kaliszu, tel. 668 446 438, e-mail: m.jakubczak@kzpt.pl
  zatrudni:

  Młodszą księgową
  Wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne, rachunkowość, finanse, min. 3 -letnie doświadczenie w pracy w księgowości, na podobnym stanowisku, znajomość ustawy o rachunkowości i sprawozdawczości, znajomość przepisów podatkowych, znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office, w szczególności Excel.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.