AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Test z Chojniczanką

DATA: 16 października 2020 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W piątek KKS zagra na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Fot. oficjalna strona Chojniczanki.

  To będzie prawdziwy test dla piłkarzy KKS-u. W piątek zagrają ze spadkowiczem z I ligi Chojniczanką Chojnice.

  Chojniczanka po 8 kolejkach obecnego sezonu II ligi zajmuje w tabeli 3 miejsce z dorobkiem 16 punktów. Do lidera, Wigier Suwałki drużyna z Chojnic traci zaledwie dwa punkty. Podopieczni trenera Adama Noconia świetnie grają na własnym stadionie, odnosząc komplet czterech zwycięstw. W tym sezonie Chojniczanka zanotowała wygrane z Pogonią Siedlce (4:2), Olimpią Grudziądz (3:1), Zniczem Pruszków (2:0), Błękitnymi Stargard (2:0) oraz Garbarnią Kraków (3:1). Podziałem punktów zakończyła się rywalizacja z Olimpią Elbląg (0:0), natomiast porażki, podopieczni Adama Noconia ponieśli w pojedynkach ze Skrą Częstochowa (0:1) oraz rezerwami Śląska Wrocław (0:2).

  KKS w tym sezonie rozegrał 7 meczów, z których wygrał cztery, a trzy z nich przegrał. Kaliszanie mają 12 punktów i tylko cztery punkty straty do Chojniczanki. - Jeśli wygramy w Chojnicach wówczas zbliżymy się do czołówki tabeli - mówi Robert Trzęsała, wiceprezes KKS-u.

  Mecz Chojniczanki Chojnice z KKS-em rozpocznie się o godz. 19.30. Transmisja spotkania na platformie TVCOM.pl - 

  https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2020-2021/193706-MKS-Chojniczanka-1930-Chojnice-KKS-1925-Kalisz-9-kolejka.htm

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.