AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Kaliszanie nie będą się nudzić! Atrakcje Calisia One by night na każdy lipcowy weekend

DATA: 8 lipca 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W Calisia One odbędzie się w lipcu wiele koncertów i eventów. Fot. Calisia One.

  Calisia One zaprasza na serię wyjątkowych wydarzeń w lipcowe wieczory. Wszystkie piątki i soboty uatrakcyjni w Kaliszu wizyta znakomitych artystów. W programie muzyka na żywo, nauka tańca, pokazy taneczne i stand-up. Kaliszanie nie będą się nudzić tego lata!

  Pierwszy wakacyjny miesiąc upłynie przy ulicy Chopina 9 pod znakiem prawdziwie ekscytujących wydarzeń. Po czasach w zamknięciu, obostrzeń i zmartwień nadeszło lato, a wraz z latem - atrakcje na świeżym powietrzu. „Calisia One by night” to cykl spotkań z muzyką i tańcem, organizowany przez Calisia One we współpracy z kompleksem gastronomicznym: Kampai Sushi, Chleb i Wino, Pizzerią Mondo Pazzo i Restauracją Roma

  Patio Calisia One w pierwszy lipcowy weekend już odwiedziła Bogna Kowalska i latynoski zespół Candela, a przed kaliszanami jeszcze spotkanie z Tondance Travel, Barry Solone & Friends, DJ Skovroni, DJ. Darthouse i Wlo dee, a do tego koncert tenorów w wykonaniu Mariusza Ruty i Mirosława Niewiadomskiego oraz błyskotliwi Radosław Kostrzewski i Szymon Baraniecki w Show Stand-up Comedy. - Lipiec to piękny miesiąc, który mamy nadzieję spędzić z naszymi gośćmi na patio Calisia One. Zaplanowane wydarzenia to ukłon w ich stronę i zachęta, by nadrobić stracony przez pandemię czas. Poza dobrą zabawą chcemy zaskakiwać gości smakami i najznakomitszymi winami w naszych konceptach. Chleb i Wino zaprasza w lipcu na ponowne „spotkania przy beczce”. Tym razem Paula Markowska z Desabor zachwyci aromatycznym Mar de frades ze szczepu Albarino, a Emilia Nieznańska, reprezentując City Wine, ugości wyśmienitym Rieslingiem. Wszystkie koncepty gastronomiczne Calisia One dają z siebie wszystko i na każdy z wieczorów kucharze przygotują specjalne dania, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i śledzenia naszego profilu na Facebooku - mówi Katarzyna Owczarek, managerka konceptów w Calisia One.

  Już w najbliższy piątek nadejdzie wyjątkowa okazja na naukę salsy i bachaty z Tondance Travel, a w sobotę odbędzie się jazzowy koncert Barry Solone & Friends. Wszystkie wydarzenia startują punktualnie o godz. 20:00.

  (jav)

  Rezerwacje można złożyć telefonicznie pod numerami:
  Katarzyna +48 575 545 050 lub Sylwia +48 535 212 050 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.