AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Ostatni mecz na Łódzkiej. KKS gra z Chojniczanką

DATA: 19 maja 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  KKS zagra na zakończenie sezonu z Chojniczanką. Fot. Michał Sobczak.

  Z Chojniczanką, która jest już pewna awansu do I ligi, zagra w niedzielę KKS Kalisz.

  To będzie ostatnia kolejka II ligi tego sezonu. Obie drużyny mają już wyjaśnioną sytuację w tabeli. Chojniczanka obok Stali Rzeszów zapewniła sobie bezpośredni awans do I ligi, a KKS zapewnił sobie utrzymanie w II lidze. W ostatnim spotkaniu kaliszanie zagrają więc o prestiż i jak najlepsze miejsce na koniec sezonu.

  Wejściówki na niedzielny mecz dostępne na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/. Stacjonarna sprzedaż biletów prowadzona będzie w Sklepie KKS Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w czwartek oraz piątek od godz. 13 do godz. 17). W dzień meczowy kasy stadionowe otwarte będą od godz. 9:30.

  W trakcie spotkania z Chojniczanką będzie można dorzucić się do zbiórki funduszy na rzecz chorej Jagódki, która cierpi na SMA1 -rdzeniowy zanik mięśni. W strefie rodzinnej czekać będą gry i zabawy dla najmłodszych.

  Początek niedzielnego meczu KKS-u z Chojniczanką Chojnice na stadionie przy ul. Łódzkiej o godz. 12:30.

  (jav)

  Cennik biletów:
  - normalny 20 zł,
  - ulgowy 10 zł,
  - VIP 100 zł.

  Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom. Każdy nabywca biletu VIP, będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.

  Przypominamy, że podczas każdego drugoligowego pojedynku “niebiesko-biało-zielonych”, do dyspozycji kibiców jest Sklep KKS Kalisz, w którym można kupić akcesoria piłkarskie, klubowe gadżety a także oficjalne, meczowe stroje. Głodni kibice będą mogli zjeść potrawy z grilla oraz napić się zimnych i ciepłych napojów. Zapraszamy do strefy gastronomicznej, znajdującej się również pod trybuną wschodnią.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.