AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. „Buzz Astral” zaprasza widzów Heliosa na pokład wyjątkowego statku

DATA: 15 czerwca 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Kto choć raz zagościł w świecie małych, ale śmiałych bohaterów Toy Story i przeżywał z nimi przygody, temu dobrze znany jest widok tego charakterystycznego skafandra… Tak to on - Buzz Astral! Uwielbiany przez widzów bohater powraca w pełnometrażowym filmie ze studia Disney/Pixar i już 17 czerwca wyląduje na ekranie kina Helios. 

  „Buzz Astral” to naszpikowany przygodami science-fiction prequel bestsellerowego, znanego widzom na całym świecie, cyklu „Toy Story”. To historia, w której widzowie poznają młodego pilota testowego i jego bohaterskie wyczyny. Buzz to niesamowity strażnik i obrońca kosmosu… Dla upamiętnienia jego heroizmu została stworzona zabawka pojawiająca się w późniejszych częściach „Toy Story”.

   

   

  Najwyższy czas wyruszyć na podbój galaktyki biorąc na kolana uroczego towarzysza – kociego robota imieniem Kotex. Na czele tej fantastycznej produkcji stoi zdobywca nagrody Annie, doświadczony twórca animacji i współreżyser „Gdzie jest Dory?”, Angus MacLane. Za scenariusz zaś odpowiada Pete Docter trzykrotny zdobywca Oscara® za filmy „Co w duszy gra” (2020), „W głowie się nie mieści” (2015), i „Odlot” (2009). Oprawą muzyczną kosmicznej przygody zajął się sam mistrz soundtracków Michael Giacchino, zdobywca takich nagród jak Oscar, Emmy, Złoty Glob, BAFTA czy Annie.

   

  Na koniec świata i jeszcze dalej”! Widzowie Heliosa już niedługo poznają porywającą historię Strażnika Kosmosu w nowym filmie studia Disney i Pixar. Piątek, 17 czerwca to data startu promu kosmicznego pilotowanego przez Buzz’a Astrala! Bilety na premierowe seanse tej animacji dla całej rodziny dostępne są w kasach kina Helios, a także na stronie www.helios.pl/buzz oraz w nowej aplikacji mobilnej. 

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.