DATA: 30 czerwca 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    KKS II spadł w środę z IV ligi. Fot. KKS Kalisz.

Rezerwy KKS-u Kalisz spadły do V ligi.

Kaliszanie mieli bardzo słabą rundę wiosenną w IV lidze i po ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej okazało się, że muszą zagrać w barażach o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej.

W półfinale zmierzyli się z wicemistrzem V ligi gr. 2, Meblorzem Swarzędz i przegrali 2:4. Do przerwy podopieczni Piotra Morawskiego tracili tylko jedną bramkę, jednak w drugiej połowie przyjezdni koncertowo wykorzystali nadarzające się po błędach miejscowych okazje. Gole dla “Trójkolorowych” zdobyli Mateusz Molek i po rzucie karnym Kacper Dudek

W finale baraży Meblorz zagra z Victorią Skarszew, która pokonała w środę Wiarę Lecha Poznań 4:2. Ten mecz odbędzie się na boisku w Skarszewie w sobotę lub w niedzielę.

KKS Kalisz II - Meblorz Swarzędz 2:4 (0:1)
    Bramki: 0:1 Mikołaj Remlein 8. min, 0:2 Michał Nowak 52. min, 0:3 Krystian Skórczyński 68. min, 1:3 Mateusz Molek 69. min, 1:4 Mikołaj Remlein 72. min, 2:4 Kacper Dudek k. 89. min.

KKS Kalisz II: Mateusz Baran (BR) (C) - Kacper Dudek, Kamil Weber (55. min Mateusz Molek), Aleks Kurcbach (55. min Dawid Głowacki), Adam Zadka (68. min Michał Bliźniak), Mikołaj Wyborny, Wiktor Staszak, Marcel Karolak, Wiktor Bury (55. min Krzysztof Idźczak), Franciszek Leśniewski (65. min Szymon Sałata), Maksymilian Kaczmarek.

Żółte kartki (KKS): Maksymilian Kaczmarek, Mateusz Molek (2).