AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

TURYSTYKA. Wyjazd na piłkarskie mistrzostwa świata do Kataru z Antolczyk Travel i Weszło Travel

DATA: 17 sierpnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Mateusz Antolczyk i Krzysztof Stanowski podpisali porozumienie o współpracy Biura Podróży Antolczyk Travel z Weszło Travel.

  Wyjazd na mistrzostwa świata w piłce nożnej do Kataru oraz wycieczki na inne największe sportowe imprezy ma w swojej ofercie turystycznej kaliskie Biuro Podróży Antolczyk Travel.

   

  Biuro Podróży Antolczyk Travel powstało w 2019 roku i specjalizuje się w wycieczkach krajoznawczych na terenie Polski oraz krajów sąsiednich. Firma organizuje też wyjazdy okolicznościowe na jarmarki bożonarodzeniowe i wielkanocne, a także półkolonie dla dzieci.

  Teraz Antolczyk Travel nawiązało współpracę z prowadzonym przez znanego komentatora i dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego biurem Weszło Travel, które od 10 lat specjalizuje się w wyjazdach na największe i prestiżowe mecze piłkarskie. - Podpisaliśmy umowę o współpracy agencyjnej, wycieczki z oferty Weszło Travel dostępne będą w sprzedaży w naszym biurze Antolczyk Travel w Kaliszu - potwierdza Mateusz Antolczyk, właściciel Biura Podróży Antolczyk Travel. - Nie trzeba robić tego elektronicznie. Jest także możliwość podpisania umowy w wersji papierowej, co jest preferowane przez niektóre osoby.

  Obecnie w ofercie sportowej kaliskiego biura znajdują się m.in. wyjazdy na piłkarskie mistrzostwa świata, które pod koniec tego roku odbędą się w Katarze, ale nie tylko. - Organizowane są wyjazdy na tenisa ziemnego, m.in. prestiżowy turniej Roland Garros czy na mecze koszykarskiej ligi NBA. W programie mamy również wyjazdy na mecze i turnieje siatkarskie, w tym sierpniowy Memoriał Huberta Wagnera w Krakowie oraz mecze piłkarskie największych lig europejskich, jak choćby na takie klasyki jak Barcelona - Real Madryt - twierdzi Mateusz Antolczyk.

  Biuro Antolczyk Travel znajduje się przy ul. Śródmiejskiej 35 (wejście od ulicy Kościuszki) . Tel. kontaktowy: 885-360-569, strona na FB: https://www.facebook.com/antolczyktravel/

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.