AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

HALA POD ZEGAREM. Nowe stoisko Kuriera Smaku

DATA: 28 września 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Na nowym stoisku ,,Kuriera Smaku" w ,,Centrum Handlowym Pod Zegarem" możemy zakupić wyroby wędlinarskie własnej roboty. Fot. Piotr Jaworowski.

  Nową, rozszerzoną ofertę kulinarną w ,,Centrum Handlowym Pod Zegarem" przy ul. Górnośląskiej przygotował na jesień ,,Kurier Smaku".

  - Zapraszamy teraz do hali Pod Zegarem na pierwsze piętro - mówi Bartosz Borowski, szef kuchni ,,Kuriera Smaku". - Z uwagi na chłodniejsze dni postanowiliśmy przenieść nasze stoisko do wnętrza hali, ale zarazem rozszerzyliśmy dostępną w nim ofertę gastronomiczną.

  Oprócz standardowych pozycji foodtruckowych i zestawów obiadowych w przytulnie urządzonym barze, który będzie już niebawem otwarty na I piętrze (po prawej stronie od wejścia głównymi schodami) na nowym stoisku możemy zakupić szeroki wybór wyrobów garmażeryjnych, przygotowanych przez kucharzy ,,Kuriera".

  W ofercie znalazły się własnoręcznie przyrządzane wędliniarskie wyroby, takie jak m.in.: schaby, boczki, rolady, polędwice, kiełbasy czy kaszanki. Na stoisku można także zakupić pieczone udka z kurczaków oraz paszteciki, które idealnie smakują do barszczyku, a także inne zupy domowej roboty.

  Nowe stoisko ,,Kuriera Smaku" w hali Pod Zegarem przy ul. Górnośląskiej 76A otwarte jest od poniedziałku do soboty.

  Godziny otwarcia stoiska:

  Poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00

  Sobota - 9:00 - 13:00

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.