AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. KKS i Gordillo wyróżnieni

DATA: 1 grudnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Nestor Gordillo został wybrany przez ,,Piłkę Nożną" najlepszym zawodnikiem rundy jesiennej w II lidze. Fot. Michał Sobczak.

  Tygodnik ,,Piłka Nożna" uznał KKS za najlepszą drużynę rundy jesiennej II ligi.

  Dziennikarze piłkarskiego tygodnika wybrali m.in. najlepszą drużynę i najlepszego piłkarza II ligi. W tych kategoriach wyróżnieni zostali KKS Kalisz i lider zespołu Nestor Gordillo, który w 22 rozegranych meczach strzelił 15 goli. Żurnaliści docenili dobre występy i skuteczną grę naszej drużyny w rundzie jesiennej. Kaliszanie są wiceliderem tabeli II ligi i świetnie spisują się w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski, gdzie awansowali do ćwierćfinału. - Nikt nie był tak skuteczny jak kaliszanie. Maszynka Bartosza Tarachulskiego zdobyła 40 bramek w lidze. Liderem drużyny był Gordillo, ale KKS miał więcej atutów. Mocny kandydat do awansu do I ligi, który jeszcze kilka miesięcy temu był o włos od spadku do trzeciej - uzasadnia wybór redakcja ,,Piłki Nożnej".

  W najlepszej jedenastce pierwszego półrocza obecnego sezonu II ligi znalazł się także inny napastnik KKS-u, Piotr Giel. W zespole "dublerów" umieszczono Mateusza Gawlika i Michała Boreckiego.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.