IDĄ ŚWIĘTA. Wielkanocne smakowitości od Obiadka

utworzone przez | 25 marca 2026 | Aktualności, Kulinaria

Smakowite potrawy przygotował na święta Wielkanocne kaliski bar ,,Obiadek” przy ul. Młynarskiej 93.

W menu wielkanocnym znalazły się: żurek wielkanocny, rolada serowa, a także ryby przyrządzone na różne sposoby: po grecku, rulony z łososia w galarecie, a także łosoś w sosie koperkowym. Jak przystało na Wielkanoc nie zabrakło również mięs, a w bogatym menu ,,Obiadka” znajdziemy ich szeroki wybór m.in.: schab zawijany z pieczarkami, zraz wołowy zawijany, udko faszerowane z kurczaka, filet w płatkach, filet królewski, polędwiczki w sosie kurkowym czy imperiale oraz devolay’e. Można zamówić również płytę mięs na 20 porcji.

Zamówienia na świąteczne potrawy przyjmowane są pod nr tel. 603 064 901. Zamówienia na potrawy wielkanocne ,,Obiadka” przyjmowane będą do 30 marca. Odbiór potraw w lokalu ,,Obiadka” przy ul. Młynarskiej 93, w wielkanocną sobotę, 4 kwietnia w godz. od 9 do 11.

(jav)

Grafika: Bar Obiadek.

 

REKLAMA

Reklama

wKaliszu
Przegląd prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa zasady przetwarzania wszelkich informacji o charakterze danych osobowych, które pozyskane zostały w związku z korzystaniem przez Użytkowników z serwisu internetowego, prowadzonego pod domeną wkaliszu.pl oraz subdomenami w w szczególności co.waklszu.pll (zwanych dalej „Portalem”).

Administratorem danych o Użytkowniku jest Rebell sp. z o.ok z siedzibą w Kaliszu, ul. Chopina 8, NIP 6182145410, 62-800 Kalisz (zwany dalej „Administratorem”).
Administrator przetwarza informacje o Użytkowniku zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Jedynymi danymi osobowymi, które zbiera Portal są dane użytkowników zarejestrowanych: maile użytkowników podawane podczas tworzenia konta użytkownika oraz numery telefonów podawane opcjonalnie podczas tworzenia konta lub konfiguracji powiadomień smsowych o subskrybowanych wydarzeniach oraz preferencje powiadomień o nowych wydarzeniach.
Żadne dane osobowe nie są udostępniane podmiotom trzecim.