14.02. Walentynkowa randka z Roxette

utworzone przez | 13 lutego 2025 | Zapowiedzi

W piątek, 14 lutego odbędzie się kolejny karnawałowy koncert Filharmonii Kaliskiej. Tym razem, Orkiestra Symfoniczna wraz z doskonałym zespołem w międzynarodowym składzie, zabierze słuchaczy na największe rockowe sceny świata.

W Walentynkowy wieczór zabrzmią niezapomniane przeboje szwedzkiego duetu, który tworzyli Marie Fredriksson i Per Gessle. Koncert „Tribute To Roxette Symfonicznie” rozpocznie się o godz. 19.00 w sali koncertowej Filharmonii Kaliskiej.

14 lutego, godz. 19.00
Sala koncertowa Filharmonii Kaliskiej (Aula im. prof. Jerzego Rubińskiego Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Kalisz, ul. Nowy Świat 28-30)

program
Największe przeboje legendy rocka – Roxette w symfonicznych aranżacjach

wykonawcy
Jenny Galt – wokal
Ali Al Ani – wokal
Jan Zeyland – instrumenty klawiszowe
Dawid Daszkiewicz-Dąbrowski – gitara basowa
Damian Kurasz – gitary
Michał Bator – perkusja

Jacek Piskorz – dyrygent
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej

bilety: aktualna informacja na temat dostępności w kasie biletowej Filharmonii Kaliskiej (Aleja Wolności 2)
tel.: 62 757 07 48 e-mail: bilety@filharmoniakaliska.pl

Zarezerwowane bilety można wykupić w kasie od wtorku do piątku w godz. 12:00 – 17:00, w dniu koncertu w godz. 12:00 – 15:00 oraz na godzinę przed koncertem w miejscu wydarzenia.

REKLAMA

Reklama

wKaliszu
Przegląd prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa zasady przetwarzania wszelkich informacji o charakterze danych osobowych, które pozyskane zostały w związku z korzystaniem przez Użytkowników z serwisu internetowego, prowadzonego pod domeną wkaliszu.pl oraz subdomenami w w szczególności co.waklszu.pll (zwanych dalej „Portalem”).

Administratorem danych o Użytkowniku jest Rebell sp. z o.ok z siedzibą w Kaliszu, ul. Chopina 8, NIP 6182145410, 62-800 Kalisz (zwany dalej „Administratorem”).
Administrator przetwarza informacje o Użytkowniku zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Jedynymi danymi osobowymi, które zbiera Portal są dane użytkowników zarejestrowanych: maile użytkowników podawane podczas tworzenia konta użytkownika oraz numery telefonów podawane opcjonalnie podczas tworzenia konta lub konfiguracji powiadomień smsowych o subskrybowanych wydarzeniach oraz preferencje powiadomień o nowych wydarzeniach.
Żadne dane osobowe nie są udostępniane podmiotom trzecim.