Druga drużyna KKS-u pokonała na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Pleszewie ekipę Zielonych Koźminek.

KKS II występuje w tym sezonie w V lidze wielkopolskiej. Z kolei Zieloni grają w klasie okręgowej. Po pierwszej odsłonie sparingu „trójkolorowi” remisowali z rywalem 2:2, ale w drugiej połowie młoda kaliska drużyna poprawiła swoją grę i ostatecznie wyraźnie zwyciężyła 6:3.

Trzy gole w tym pojedynku skompletował ofensywnie usposobiony Kamil Przysiecki, dwa gole dołożył Marcel Rogala, a jedno trafienie zaliczył Filip Banasiak.

(jav)

Zieloni Koźminek – KKS 1925 II Kalisz 3:6 (2:2)

Bramki dla KKS-u:
Kamil Przysiecki – 3
Marcel Rogala – 2
Filip Banasiak

KKS 1925 Kalisz: Marcel Janiak, Tomasz Owczarek, Filip Kończyński, Maciej Egiert, Hubert Dylewski, Filip Banasiak, Wiktor Haladyn, Michał Jackowski, Kacper Białek, Antoni Jurga, Miłosz Waszak, Franciszek Nawrocki, Paweł Puszczyk, Filip Kwaśniewski, Filip Banasiak, Mikołaj Flagmański, Marcel Rogala, Kamil Przysiecki.

Fot. Bartosz Druciarek.

wKaliszu
Przegląd prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa zasady przetwarzania wszelkich informacji o charakterze danych osobowych, które pozyskane zostały w związku z korzystaniem przez Użytkowników z serwisu internetowego, prowadzonego pod domeną wkaliszu.pl oraz subdomenami w w szczególności co.waklszu.pll (zwanych dalej „Portalem”).

Administratorem danych o Użytkowniku jest Rebell sp. z o.ok z siedzibą w Kaliszu, ul. Chopina 8, NIP 6182145410, 62-800 Kalisz (zwany dalej „Administratorem”).
Administrator przetwarza informacje o Użytkowniku zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Jedynymi danymi osobowymi, które zbiera Portal są dane użytkowników zarejestrowanych: maile użytkowników podawane podczas tworzenia konta użytkownika oraz numery telefonów podawane opcjonalnie podczas tworzenia konta lub konfiguracji powiadomień smsowych o subskrybowanych wydarzeniach oraz preferencje powiadomień o nowych wydarzeniach.
Żadne dane osobowe nie są udostępniane podmiotom trzecim.