PIŁKA RĘCZNA. Sportowe święto w Arenie. Dwa mecze na jednym bilecie!

utworzone przez | 21 marca 2025 | Aktualności, Piłka ręczna

Już w sobotę, 22 marca hala Kalisz Arena stanie się miejscem wielkiego święta piłki ręcznej! Kibice szczypiorniaka będą mieli okazję obejrzeć aż dwa mecze na jednym bilecie! To prawdziwa gratka dla fanów sportowych emocji – jeden bilet otwiera drzwi do podwójnej dawki adrenaliny, rywalizacji na najwyższym poziomie i gorącej atmosfery na trybunach.

Najpierw mężczyźni – Energa MKS Kalisz podejmuje mistrzów Polski!

Na początek, o godz. 16:00, na parkiet wybiegną zawodnicy Energa MKS Kalisz, którzy podejmą mistrzów Polski ORLEN Wisłę Płock. Kaliszanie liczą na gorący doping swoich kibiców, który dodadzą im skrzydeł w starciu z drużyną walczącą o czołowe lokaty w tabeli.

Czeka nas ciężkie zadanie, ale chcemy pokazać się jak najlepiej, żeby budować pewność siebie i zgranie zespołu. Zawsze dobre spotkanie z Płockiem czy Kielcami buduje zespół i pokazuje ile brakuje nam do tej czołówki – mówi skrzydłowy Energa MKS Kalisz, Dawid Fedeńczak. – Zawsze dobrze się gra u siebie w hali, gdy czuje się doping swoich kibiców.

Wieczorne emocje – Energa Szczypiorno Kalisz kontra Młyny Stoisław Koszalin

Po krótkiej przerwie na regenerację kibiców, o godz. 19:30 do akcji wkroczą panie! Zawodniczki Energa Szczypiorno Kalisz zmierzą się Młynami Stoisław Koszalin w ramach 20. serii ORLEN Superligi Kobiet. To spotkanie zapowiada się na niezwykle emocjonująco – gospodynie będą chciały udowodnić, że w Kaliszu punkty zdobywa się niezwykle trudno.

Jeden bilet – podwójna dawka sportowych emocji!

Tego dnia kibice otrzymują niepowtarzalną okazję, by za jedną wejściówkę zobaczyć aż dwa mecze! To doskonała okazja, by na własnej skórze poczuć atmosferę ORLEN Superligi w podwójnym wydaniu!

Bilety dostępne są na platformie KupBilet.pl oraz od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 16:00 w siedzibie klubu w hali Kalisz Arena (wejście od strony dawnego hotelu), a także na godzinę przed meczem w kasie hali Kalisz Arena.

(jav)

REKLAMA

Reklama